IV. Ingatlanfejlesztés Napja

2016. november 17.

IV. Ingatlanfejlesztés Napja

2016-ban, negyedik alkalommal rendeztük meg Ingatlanfejlesztés Napja című programsorozatunkat. Célunk, hogy bemutassuk, az ingatlanfejlesztő „szakma” sokszínűségét, sokrétűségét. Nagy hangsúlyt fektetünk a jövő nemzedékre, a jövő szakembereire, ezért 2016-ban is kiemelten foglalkoztunk ezen a napon a diákokkal. IV. IFK Hallgatói Ötletpályázatunk „Restart és Start-up Az Y-Z generáció irodái rozsdaövezetben – rehabilitáció a Déli pályaudvarnál” címmel került kiírásra idén.

A nyertes pályázat prezentációját itt tekinthetik meg. (pptx, 178 MByte)

PROGRAMOK:

14:00 – 15:00 Interjú az Info Rádió Aréna c. műsorában,
Dr. Takács Ernővel, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület elnökével

18.00 – Gálavacsora szakmai partnereink számára – IV IFK Talentum Díj 2016 átadása
80 fős gálavacsora az IFK szakmai partnerei számára, díszvendégekkel
(helyszín: Gerbeaud Étterem, Átrium terem, Budapest, Vörösmarty tér 7-8.)

Gálavacsora képek