Műemlékvédelmi Konferencia

2013. április 11.

Műemlékvédelmi Konferencia

Tisztelt Látogató!

Köszönjük szépen, hogy részvételével megtisztelte Egyesületünket a 2013.04.11-én
megrendezett Műemlékvédelmi konferencián!

A konferencián bemutatott prezentációkat, előadásokat innen letölthetik, valamint
a konferencián készült fotókat is megnézhetik.

Üdvözlettel,
Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület

IX. Ingatlanfejlesztés Napja

2021-ben, kilencedik alkalommal rendeztük meg Ingatlanfejlesztés Napja című programsorozatunkat, november 19-én. Célunk az volt, hogy bemutassuk, az ingatlanfejlesztő „szakma” sokszínűségét, sokrétűségét és, hogy nagy hangsúlyt fektetünk a jövő nemzedékre, a jövő szakembereire, ezért 2021-ben is kiemelten foglalkoztunk ezen a napon a diákokkal.

Hotelek futószalagon

2021. november 20-án jelent meg a IX. Ingatlanfejlesztés Napja alkalmából a Budapest Anno újabb kötete.