III. Ingatlanfejlesztés Napja

2015. november 20.

III. Ingatlanfejlesztés Napja

2015-ben, harmadik alkalommal rendeztük meg Ingatlanfejlesztés Nap című programsorozatunkat. Célunk, hogy bemutassuk, az ingatlanfejlesztő „szakma” sokszínűségét, sokrétűségét. Nagy hangsúlyt fektetünk a jövő nemzedékre, a jövő szakembereire, ezért 2015-ben is kiemelten foglalkoztunk ezen a napon a diákokkal. III. IFK Hallgatói Ötletpályázatunk „Club Tihany – a négy évszakos Balaton”címmel került kiírásra idén, melynek győztese a Pelso Premium Resort csapata.

A nyertes pályázat prezentációját itt tekinthetik meg. (pptx, 153 MByte)

PROGRAMOK:

14:00 – 15:00 Interjú az Info Rádió Aréna c. műsorában,
Dr. Takács Ernővel, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület elnökével

18.00 – Gálavacsora szakmai partnereink számára – III. IFK Talentum Díj 2015 átadása
80 fős gálavacsora az IFK szakmai partnerei számára, díszvendégekkel
(helyszín: Gerbeaud Étterem, Átrium terem, Budapest, Vörösmarty tér 7-8.)

Gálavacsora képek

IX. Ingatlanfejlesztés Napja

2021-ben, kilencedik alkalommal rendeztük meg Ingatlanfejlesztés Napja című programsorozatunkat, november 19-én. Célunk az volt, hogy bemutassuk, az ingatlanfejlesztő „szakma” sokszínűségét, sokrétűségét és, hogy nagy hangsúlyt fektetünk a jövő nemzedékre, a jövő szakembereire, ezért 2021-ben is kiemelten foglalkoztunk ezen a napon a diákokkal.

Hotelek futószalagon

2021. november 20-án jelent meg a IX. Ingatlanfejlesztés Napja alkalmából a Budapest Anno újabb kötete.